Svečano primanje za najuspješnije učenike i mentore Primorsko-goranske županije

U  utorak, 12. lipnja 2018. u Pomorskom i povijesnom muzeju Primorsko – goranska županija organizirala je svečano primanje za prvonagrađene učenike i njihove mentore koji su ove školske godine postigli izvrsne rezultate na natjecanjima i smotrama na državnoj i međunarodnoj razini.

Župan Zlatko Komadina i pročelnica Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje Edita Stilin pozdravili su okupljene učenike i mentore iz osnovnih, srednjih škole i učeničkih domova s područja cijele županije te im čestitali na postignutim uspjesima, nagon čega su učenici primili priznanja i prigodne nagrade.

Među nagrađenim učenicima bili su i naši učenici Božana Tauković, Filip Kljukić, Petar Sušić i Antonio Abaza koji su pod mentorstvom Jasne Majić, svojoj instalacijom „Hrvatska danas“ osvojili 1. mjesto na Državnoj domijadi.

Čestitamo našim učenicima i mentorici na izuzetnom uspjehu ! 

 
UD "LOVRAN"
43.istarske divizije 3, 51415 Lovran 

RAVNATELJICA:
 mr.sc. Nataša Tomić, prof.
Tel: 091/444-5770TAJNICA: 
Maja Voštan Kadić, dipl. iur.
tel: 051/292-444 | fax: 051/294-401

PEDAGOG: