Rezultati 45. regionalne Domijade

Naši učenici ostvarili su odlične rezultate na ovogodišnjoj 45. regionalnoj Domijadi. Čak 6 radova osvojilo je prvu nagradu stručnog žirija i nastupiti će na Državnoj domijadi u svibnju, a bilo je puno nagrada i učeničkog žirija.

Čestitamo svim našim učenicima i voditeljima na odličnom uspjehu! U nastavku teksta možete pronaći sve nagrađene radove i učenike. 

REZULTATI S 45. REGIONALNE DOMIJADE 2022.

Rezultati s kulturnog dijela Domijade:

Stručni žiri:

1. mjesto slikarstvo – „Anđela“ Sunčica Uličnik

1. mjesto rukotvorine – „Tea time“ Antonia Sušići, Filip Kljukić

1. mjesto modni dizajn – „Ukrasi kao priroda“ JosipHoraček

1. mjesto industrijski dizajn – „Šumska krijesnica“ Ivana Tauković

1. mjesto film – „Andrija čordaš“ Filip Kljukić

1. mjesto folklor – „Plesovi Liburnije“ – Filip Kljukić, Josip Horaček, Amil Ramić, Nataša Vučetić, Božana Tauković, Anesa Hušidić, Marta Maškarin, Nena Matušan

2. mjesto dramska – „Cijepiti se ili ne“ - Filip Kljukić, Amil Ramić, Anesa Hušidić, Marta Maškarin, Ela Bulf

2. mjesto glazba – „Tennessee Whiskey“ –Laura Papić, Ester Omerović, Dominik Dabo, Tena Dugandžija, Filip Galović, Marta Maškarin, Stela Budimir

2. mjesto slikarstvo – „Energija grada“ Ivana Tauković

Učenički žiri:

1. mjesto instalacija –„ Imamo li čiste ruke u svemu ovom?“ – Antonia Sušić

1. mjesto rukotvorine – „Tea time“ Antonia Sušići, Filip Kljukić

1. mjesto modni dizajn – „Perla“ Rea Matovina, Pia Dobošević

1. mjesto industrijski dizajn – „Svjetlo na pučini“ Ivana Tauković, Filip Kljukić

1. mjesto folklor – „Plesovi Liburnije“ – Filip Kljukić, Josip Horaček, Amil Ramić, Nataša Vučetić, Božana Tauković, Anesa Hušidić, Marta Maškarin, Nena Matušan

1. mjesto dramska – „Cijepiti se ili ne“ - Filip Kljukić, Amil Ramić, Anesa Hušidić, Marta Maškarin, Ela Bulf

2. mjesto modni dizajn - „Iz moje šivaće mašine“ Antonia Sušić

3. mjesto film – „Andrija Čordaš“ Filip Kljukić

Rezultati sa sportskog dijela Domijade

2. mjesto nogomet

Ian Rodman, Tin Šnajdar, Marko Maratović, Šimun Furić, Antonio Pribanić, Ajdin Terzić, David Poljak, Filip Adrović, Patrik Orešković, Damjan Lukež, Emanuel Kranželić, Luka Kučinić

2. mjesto badminton dečki

Filip Galović, Tin Dragić, Teo Mance, Filip Došen

3. mjesto badminton djevojke

Ivana Tauković, Nataša Vučetić, Dora Rupčić, Rea Matovina, Pia Dobošević

 
UD "LOVRAN"
43.istarske divizije 3, 51415 Lovran 

RAVNATELJICA:
 mr.sc. Nataša Tomić, prof.
Tel: 091/444-5770



TAJNICA: 
Maja Voštan Kadić, dipl. iur.
tajnica@ucenicki-dom-lovran.hr
tel: 051/292-444 | fax: 051/294-401

PEDAGOG: